Haft sztandarów, flag, proporców, herbów i chorągwi

Wybierz elegancki, trwały i dostojny haft

Zajmiemy się profesjonalnym haftowaniem elementów odpowiadających za godną reprezentację kraju, miasta, grupy, stowarzyszenia czy idei.

W hurcie i detalu

haftujemy już od 1 sztuki

Imponująca wydajność

nawet kilkadziesiąt haftów na dobę

Ekspresowa realizacja

w mniej niż 3 dni

Profesjonalny wzór

wykonany przez prawdziwych artystów projektowania
haft-nici-capri

Hafty komputerowe od Capri. Dlaczego warto?

Dowiedz się, co sprawia, że warto skorzystać właśnie z naszych usług. Każdy z naszych haftów sztandarów i innych elementów to dla Ciebie gwarancja:

Z

Szybkiej realizacji

Bogate zaplecze kadrowo-maszynowe sprawia, że jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające i skomplikowane zlecenia. Haftujemy nawet pojedyncze sztuki, a czas wykonania większych zamówień nie trwa zwykle dłużej niż kilka dni.

Z

Doskonałej jakości wykonania

Dbamy nie tylko o to, aby były piękne i zachwycające, ale również o to, aby służyły Ci przez długie lata. Właśnie dlatego, do każdego haftowania sztandarów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone surowce – charakteryzujące się wysoką jakością oraz trwałością.

Z

Niezwykłej precyzji i dokładności

Pilnujemy, aby każdy, nawet najmniejszy detal prezentował się tak, jak tego oczekujesz. Pomagają nam w tym wprawne oczy doskonałych specjalistów oraz nowoczesne maszyny do haftowania.

Haft sztandarów od A do Z. Skorzystaj choćby teraz.

1. Udaj się do kontaktu i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach

Przekaż swój projekt lub skorzystaj z pomocy naszych projektantów.

2. Poznaj wycenę, a następnie potwierdź zamówienie

Gdy tylko zaakceptujesz warunki – my zajmiemy się realizacją zamówienia.

3. Odbierz gotowy haft na sztandarze lub innym elemencie

We wspólnie ustalonym terminie dostarczymy Ci w pełni gotowe materiały.

Haft na sztandarze – cena. Sprawdź, jak kształtuje się nasz cennik.

Haft wykonywany na materiałach takich, jak: flagi, proporce, herby, sztandary, a nawet chorągwie, jest na tyle skomplikowanym procesem, iż nie da się z góry określić jego ceny.

Właśnie dlatego każdą realizację wyceniamy w pełni indywidualnie – biorąc pod uwagę jej specyfikę, poziom trudności, rozmiar, a także wiele pozostałych czynników.

Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztował Twój haft – wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Haftowanie sztandarów – dowiedz się, jak przebiega

 
Haft na sztandarach i innych materiałach, jak mało która czynność, wymaga nie tylko posiadania odpowiednich maszyn i urządzeń, ale również zrozumienia celu ich ozdabiania. Materiały te nie stanowią bowiem jedynie ozdoby, a czasami pełnią wręcz role reprezentacyjne – mające na celu symbolizowanie idei, myśli, przekonań czy przynależności do określonych grup społecznych.
Korzenie naszej firmy sięgają aż do 1998 roku, co sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi i symboliki elementów, jakimi są flagi, chorągwie, sztandary, proporce i herby.

Do ich haftowania służą nam doskonałe maszyny oraz nowoczesne programy komputerowe. To dzięki nim oraz umiejętnościom doświadczonych specjalistów, jesteśmy w stanie dostarczać profesjonalne hafty. Precyzyjne, eleganckie, trwałe, a przede wszystkim – podkreślające styl elementów, na który są nanoszone.

Z uwagi na swój charakter, tego rodzaju materiały wymagają również zrozumienia oraz niezwykłej delikatności.

Haftowanie sztandarów, flag, herbów – współpraca

Zamów haft na sztandary

Zdobądź więcej informacji dotyczących naszych usług haftowania chorągwi, proporców itp. Przejdź do kontaktu, zapytaj o wycenę, a nawet dokonaj pierwszego zamówienia.

P.P.H.U "CAPRI" MARCIN DOMARADZKI

Nowy Dwór 1F, 82-500 Kwidzyn

NIP: PL5811456699

Wyraź zgodę

9 + 6 =