Haft na odzieży

Postaw na dokładny, solidny i stylowy haft

Ozdobimy dowolny rodzaj dostarczonej przez Ciebie odzieży: od mundurów i koszul, poprzez bluzy, spodnie, na t-shirtach i czapkach kończąc.

Hurt i detal

realizacje już od 1 sztuki

Wysoka wydajność

od 1000 szt. na dobę

Ekspresowa realizacja

nawet w 2 – 3 dni

Unikalny wzór

który wykonają doświadczeni projektanci
haft-nici-capri

Haftowanie odzieży w Capri. Dlaczego warto?

Poznaj elementy, które sprawiają, że współpraca z nami niesie za sobą cały szereg korzyści. Oto, na co możesz liczyć, jeśli postawisz na haft odzieży w Capri:

Z

Uniwersalność i ekspresowa realizacja

Zamówisz u nas dowolną ilość haftów odzieżowych – zaczynających się już od 1 sztuki. Z powodzeniem zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia, ponieważ jesteśmy w stanie wykonywać nawet 1000 haftów dziennie.

Z

Wysoka jakość wykonania

Dostarczona przez Ciebie odzież zostanie przyozdobiona wyjątkowymi, stylowymi i trwałymi haftami, do których wykonania posłużymy się wysokogatunkowymi surowcami.

Z

Dokładność i precyzja

Wykorzystamy nowoczesne maszyny i doświadczenie naszej kadry, aby dać Ci pewność, że każdy haft wykonany na odzieży doskonale odwzorowywał Twój pierwotny projekt.

Odzież z haftem od A do Z. Skorzystaj już teraz.

1. Przejdź do kontaktu i opowiedz o swoich potrzebach

Zajmiemy się haftowaniem odzieży zgodnie z dostarczonym projektem oraz chętnie przygotujemy całkowicie nowy wzór – od podstaw.

2. Odbierz wycenę i potwierdź swoje zamówienie

Po zaakceptowaniu warunków – zajmiemy się realizacją Twojego zamówienia.

3. Otrzymaj gotowy haft na odzieży

W umówionym terminie przekażemy Ci Twoją odzież – już z naniesionym haftem.

Haft na odzieży – cena. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Haft odzieżowy to skomplikowany proces, składający się z projektowania, doboru surowców, haftowania oraz bieżącego kontrolowania wszystkich tych czynności.

Nie można z góry określić, ile wyniesie koszt haftowania odzieży. Dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w oparciu o poziom skomplikowania, rozmiar oraz wiele innych czynników.

Aby dowiedzieć się, ile wyniesie haft Twojej odzieży – przejdź do kontaktu i zapytaj nas o szczegółową wycenę Twojego zapytania.

Czym jest i jak działa haftowanie odzieży?

Haft na odzieży stanowi doskonały sposób na tworzenie unikatowych ubrań, dbanie o reklamę i promocję marki, a także zwykłe oznaczanie przynależności do grup sportowych, stowarzyszeń itp. W naszej firmie haftowanie odzieży odbywa się przy pomocy nowoczesnego haftu komputerowego. Łączymy bogate doświadczenie, wysokie umiejętności oraz profesjonalne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające oraz skomplikowane hafty.

Każdy proces haftowania odzieży poprzedzamy przygotowaniem projektu. Pracujemy zarówno na wzorach dostarczanych przez klientów, jak i z powodzeniem oferujemy nasze usługi projektowania. Następnie, przygotowujemy surowce i konfigurujemy maszyny. A gdy wszystko jest już gotowe – nanosimy hafty bezpośrednio na odzież dostarczoną przez naszych klientów.

Cechuje nas duża elastyczność i uniwersalność, dzięki którym jesteśmy w stanie haftować praktycznie dowolne rodzaje ubrań. W tym: mundury, bluzy, spodnie, koszule, koszulki, kurtki, czapki, szaliki i wiele, wiele więcej.
Doskonałe zaplecze technologiczne pozwala nam wykonywać hafty w różnych wariantach wzorów, kolorów, a nawet formatów. Jednak zawsze dbając o to, aby były precyzyjne, stylowe i trwałe.

Haftowanie odzieży – współpraca

Zamów haft na odzieży

Pozyskaj więcej informacji na temat usług haftu na odzieży. Zapytaj o ceny, a także dokonaj zamówienia.

P.P.H.U "CAPRI" MARCIN DOMARADZKI

Nowy Dwór 1F, 82-500 Kwidzyn

NIP: PL5811456699

Wyraź zgodę

2 + 2 =